Все форумы  Просмотр выданных благодарностей
Ссылка на пост #1 Добавлено: 16 августа 2009 19:37
Санька
Посетители
Азъ: всё в тему
Возраст: 38 Козерог
Пол:
С нами: 11 лет 2 месяцa
Сообщений: 201
Поблагодарил: 74
Благодарностей: 57
Предупреждений: 0

Репутация:

Награды:

 

вот вчера подцепил ещё один конвертер на 0.8°W,к имеющим ся уже AMOS-4°W,SIRIUS-5°E,HOTBIRD-13°E.ушло минут 30.настраивал по телефону с женой.на амосе сигнал на трёх транспондерах с украинскими каналами 48-58%,на тхоре на транспондерах с которых идёт пакет Digi TV,сигнал 48-53%(на остальные даже внимания не обращал).за высоким сигналом на обеих спутниках не гнался,хватит и столько...

вот фотки,я думаю будут полезны некоторым winked
THOR-0.8°W+AMOS-4°W,SIRIUS-5°E,HOTBIRD-13°E
сначала трижды подумай,а потом-промолчи...

Мой телевизор:

Мой ресивер: Openbox® X-800;Openbox® X-820

Мои спутники: 90E(twin)+12v/13Е/4.8Е/4°W./0.8°W.

Ссылка на пост #2 Добавлено: 8 августа 2009 10:43
Богдан
Посетители
Азъ: помогу любому
Возраст: 25 Козерог
Пол:
С нами: 11 лет 1 месяц
Сообщений: 655
Поблагодарил: 1744
Благодарностей: 502
Предупреждений: 0

Репутация:

Награды:

  

Технологія супутникового мовлення для телебачення та радіо

Супутникове телебачення використовує бездротові системи передачі радіосигналів для доставки її
Телевізійні програми для перегляду дому чи бізнесу. А радіосигнал може тільки поїздки в прямій однако. Введіть супутника. До розміщення на орбіті супутник на 37000 км (22300 миль) над землею, і воно збігається з Землі швидкість обертання (7000 миль на годину) супутник залишається за той же пляма над рівнем землі. Це стосується як на геосінхронную орбіту.

Ці орбіти, іноді також називають орбітами Кларка на честь Артура Кларка, який першим виступив з ідеєю у своїй статті він писав у 1945 році, має назву "неземною рілейс", опублікованому в бездротових World Magazine. На орбіті супутник потім транслює радіо сигналу назад до землі для прийому супутникової тарілки (міні-страва), розташований на ваш будинок або бізнес. Потім сигнал проходить через коаксіальний кабель від антени на приймач, підключений до телевізора, де сигнал буде проглядатися в descrambled програмування для Вашої родини користуватися.

Вгору станції

Супутникове ТВ програм, які ви дивиться на будинок починається з передачі супутникової тарілки або антени, розташовані на те, що відомо як наземної станції. Супутникові тарілки, розташованих на ваш дім тільки 18 "в діаметрі і малюсінькі в порівнянні з величезними супутникових антен, які використовуються в наземної станції. Ці супутникові антени можуть бути як більше, ніж від 9 до 12 метрів (від 30 до 40 футів) в діаметрі. Величезним Розмір цих супутникових антен передавачів дозволяє набагато сильніше сигналу і більше, направлених в сигнал на орбітальної супутник. В наземного блюдо вказали на конкретний супутник та діяльність пов'язані сигналів, які передаються в рамках конкретного радіочастотного спектра, так як , які будуть отримані в одному з транспондерів, які пристосовані до діапазону частот, що на борту супутника. транспондера 'транслює' сигнали на Землю, але в іншому діапазоні частот (щоб уникнути перешкод з наземного сигналу), як правило, в С-діапазоні ( 4-8 ГГц) і Ku-діапазону (12-18 ГГц), або і те й інше. Окорочний від супутникового сигналу шлях, який передає сигнал на Землі станція відома як "передача". Супутники можуть мати до 32 ретрансляторів для Ku-діапазону і до 24 для C-діапазону тільки супутники. Типовий транспондери мають смугу пропускання від 27 МГц до 50 МГц. геостаціонарних Kc-полосный супутники повинні бути на відстані не менше 1 ступеня, крім сигналу, щоб уникнути втручання. Для C-діапазону Супутники відстань має бути не менше 2 градусів.

Технологія супутникового сигналу

Оригінал супутникової трансляції перетворюється на високоякісний, несжатого цифрового потоку, що містить велику кількість даних, і відправляє його на швидкості 270 мегабіт в секунду (Mbps) для кожного каналу. Всі ці дані повинні бути стислі або ж супутник не зміг би отримати інформацію. Система стиснення, що використовуються в США є MPEG-2 формат стиснутого відео. Це схоже на систему використовувати для дисків DVD. Провайдер може тепер зменшити 270-Мбіт / с потік в 5 або 10 Мбіт / с, що дозволить їм направити близько 200 каналів, а в 30 вони можуть передавати до стиснення. Ці сигнали кодовані тим, що тільки абоненти можуть отримувати їх.

Міні-техніка Блюдо

На відміну від своїх попередників, сучасні супутникові тарілки маленькі, тільки 18 "в діаметрі і називають" міні-тарілка ". Типовим стравою супутник складається з двох частин: відбивача та корми роги. Відбивач це блюдо вогнутая -- формується частина антени. Це частина антени, що Протоколіруется і основну увагу супутника сигнал на корм роги. Канал Рогу є частиною антени, яка встановлена на руці, що стирчить з відбивача блюдо. Він приймає сигнал і годує його за допомогою кабелю для вашого супутникового приймача (чорний ящик). Нові супутникові тарілки декількох конструкцій особливістю кормів роги. Це блюдо можна отримати сигнали від декількох супутників і чітко зосередитись захопленого сигналу на одному з декількох корми роги.

Дещо, зване канал ріг має функцію відомий як малошумний блок вниз конвертера (LNB). Це дає чітких сигналів. В LNB робить дві речі: він підсилює сигнал отримав від супутникового провайдера та відфільтровує 'сигнал шум,' радіосигнали, які не несуть супутникового провайдера телевізійних програм.

Супутниковий приймач

Супутниковий ресивер просто чорний ящик, який підключено до телевізора. Він отримує сигнал від Вашої міні-антену, а потім де-scrambles сигналу на перегляд картинок для вашої родини, щоб подивитися. Приймач ж три основні речі: він отримує і де-scrambles сигнал, який містить програми. Він відокремлює програмування в окремі канали вашому запиту шляхом канал кнопку селектора або на телевізорі або віддаленого управління. Він треків вашої оплати за перегляд користування, а також відправляє свою платіжну інформацію для цього програми для вашого провайдера.

Сьогодні Є декілька різних типів приймачів: стандартний приймач, DVR ресиверів і HD ресивери для прийому високої чіткості (HDTV) телевізійних програм. DVR (цифрового відео приймача) дозволяють гравцям глядач фактично Пауза і відтворювати ТБ, і для запису до 70 годин за DISH мережа DVR 311 або 322 гравців. Блюдо мережі DVR приймач являє собою подвійний тюнер, два виходи супутникове ТВ приймач і інтегрований цифровий відеомагнітофон (DVR). Блюдо DVR в мережі були спроектовані таким чином, що ви ніколи не пропустите ще один улюблений теле-шоу ще раз. Незалежно від того, що ваш графік, з Блюдо мережі DVR можна просто записати улюблені показує всього лише одним натисненням кнопки. DISH мережа пропонує понад 500 програм каналів на вибір, і все DISH мережу супутникових програм відбувається на 100% все-цифрового відео і аудіо.

Мой телевизор: LG, PHILIPS, SAMSUNG

Мой ресивер: TT-budget S-1401, Orton 4100C(2шт.), OpenFox AF-6618

Мои спутники: AMOS 2/3, Thor-3 4°W; ASTRA 4A 4.8°E; HOT-BIRD 6/8/9 13°E; ABS 1 /1A /1B 75°E

Ссылка на пост #3 Добавлено: 7 августа 2009 20:26
Богдан
Посетители
Азъ: помогу любому
Возраст: 25 Козерог
Пол:
С нами: 11 лет 1 месяц
Сообщений: 655
Поблагодарил: 1744
Благодарностей: 502
Предупреждений: 0

Репутация:

Награды:

  

Все що потрібно знати про супутникове телебачення і устаткування. Коротко і доступно.

Супутникове телебачення, спочатку, ділиться на аналогове і цифрове. Але аналогове телебачення - вчорашній день - незадовільна якість сигналу, кількість каналів постійно скорочується, устаткування вже не випускається, і встановлювати собі комплект для прийому супутникового аналогового телебачення зараз вже не має сенсу. Інша справа - цифровий формат віщання - декілька тисяч каналів різних тематик на всіх мовах миру і відмінну якість зображення і звуку.1. Обов'язкова умова. Спершу Вам слід переконатися, що на об'єкті установки супутникової антени (або як її ще називають - тарілки) є вихід (не закритий ближніми висотними будівлями або деревами відкритий простір) на південь (все це робиться через те, що всі супутники "висят" над екватором). Це легко визначити, з'ясувавши, чи є в кімнаті сонце з 12:00 до 15:00 годин, або подивившися, чи встановлені супутникові тарілки у сусідів. Якщо йдеться про котедж, то установку, можна провести на дах (південь відкритий у будь-якому випадку), або на грунт, якщо встановлюється тарілка великого діаметру.
Якщо дана умова відсутня, то тарілку або доведеться виносити на дах будівлі, що спричиняє за собою оплату додаткової проводки кабелю і установку антени більшого діаметру (а іноді і ряд інших проблем: складний дах, ослаблення сигналу…), або Вам зовсім доведеться відмовитися від супутникового телебачення.

2. Що дивитимемося? Далі, Вам слід визначитися, канали якої тематики (тематик) і на яких мовах Вас цікавлять. Найпопулярніші супутники, це: Hot Bird (більше 560 каналів), Sirius (близько 90 каналів), Astra (більше 300) і Eutelsat 36A (НТВ Плюс і ще близько 10 каналів). Для України деякий інтерес викликає супутник Amos, зважаючи на наявність на ньому двох музичних і деяких інших українських каналів.

3. Супутникові антени. Супутникові антени виготовляються з алюмінію (дешево і сердито) або стали (дорожче більш ніж в два рази). Рівень сигналу, а, отже, і якість і кількість каналів, залежить від діаметру супутникової тарілки. Підбиратися вона повинна індивідуально для кожного регіону. Для цього достатньо буде звернеться в найближчу фірму, що займається продажами супутникових аннтен, студію кабельного ТБ, знайомим фахівцям, або ж спробувати з'ясувати потрібний вам діаметр через інтернет (що іноді буває скрутне, якщо допустимо ви живете не в крупному місті. Можна звичайно ізночально поставити аннтену великого діаметру (1,8 - 2,6 м., але вони дстаточно дорогі і часто немає значення викидати гроші на вітер. практично на всій теріторії України на аннтену 90 см. можна приймати з відмінним рівнем сигналу більшість супутників, в зону покриття яких входить Україна. Можуть виникнути проблеми тільки з Astra і Ямал, але помоєму це не буде істотне втратою для багатьох з Вас (окрім тих, хто женеться за коллічеством каналів. На аннтену 120 см. ви одержите вже деякі гарантії того, чтосигнал з Sirius не сипатиметься в погану погоду. Використовування аннтен більшого діаметру вже фактично не практичне і не має сенсу.
Стаціонарні тарілки, тобто що не обертаються, називаються азимутними, поворотні, про яких ми поговоримо далі - полярними.
Тарілки бувають: офсетні - коли конвертер встановлюється на одному (нижньому) кріпленні;
прямофокусниє - конвертер ставіься 3 кріплення (не практичний і не поширений варіант);

4. Мультіфіди, актуатори і позіционери. Одну тарілку діаметром не менше 1,2 м, можна набудувати відразу на 2 супутники (Astra + Hot Bird або Sirius + Hot Bird або Astra + НТВ Плюс і т.д.), і навіть на 3 (Hot Bird + Astra + НТВ Плюс)!!! Але для цього доведеться придбати додатковий конвертер (один для прийому сигналу з одного супутника, інший - з іншого), мультіфід (пристосування для закріплення двох конвертерів на одній тарілці) і дисек-переключатель, який дозволяє подавати сигнал з декількох (до чотирьох) конвертерів або тарілок на один супутниковий приймач.
Також, дуже поширений варіант установки поворотної антени (антена з полярною підвіскою), що дозволяє приймати практично всі супутники. Але для цього доведеться додатково придбати актуатор (поворотник) і позіционер (пристрій управляючий актуатором), або ресівер з вбудованим позіционером.
Позіционери бувають двох видів: дісек-позіционер - управляє поворотом тарілки автоматично при перемиканні каналів; просто позіционер - має окремий пульт, яким вимагається міняти позицію тарілки уручну.

5. Конвертери. Головка, вона ж конвертер - пристрій, який, кріпиться на тарілці, підсилює сигнал, що приймається, з супутника і конвертує його в діапазон, в якому працює ресівер. На цьому пристрої ми зупинятися не будемо, оскільки всі вони майже нічим не відрізняються, мають однаковий коефіцієнт шуму - 0.6 Db (основна характеристика конвертера) і стоять однаково. Єдине, що варто відзначити - це те, що для прийому більшості супутників потрібні конвертери з лінійною поляризацією, а для супутника Eutelsat 36A (канали НТВ Плюс) - з круговою.

6. Канали і кодування. Практично на всіх супутниках є безкоштовні канали - FTA-каналы (на супутнику Hot Bird, наприклад, їх більше 180), які можна переглядати без карток, абонентної платні, і заощадити на супутниковому приймачі (ресівері), оскільки ресівери для відкритих каналів стоять, зрозуміла справа, на порядок нижче. Платні ж (закодовані) канали, віщають в різних кодуваннях (Viaccess, Mediaguard (у народі Seca), Irdeto, Betacrypt, Nagravision…), і, щоб побачити їх Вам доведеться придбати картки, дорожчий ресівер, а в деяких випадках, і вносити абонентну платню.

7. Супутникові приймачі. Різні ресівери можуть відкривати як одну (Viaccess), так і декілька кодувань. Вартість ресівера залежить від фірми виробника і додаткових можливостей, але, як правило, чим більше за кодування може відкрити ресівер, тим дорожче він стоїть. Одні ресівери для закритих каналів розкривають тільки одне кодування, інші розкривають два кодування, треті можуть працювати з додатковим модулем (за наявності Common Interfece у ресівера), який дозволяє відкривати додаткові кодування, а є ресівери з вже вбудованим модулем. Існують модулі, які дозволяють проглядати до п'яти кодувань відразу, що набагато дешевше, ніж купувати модуль для кожного кодування.
Останнім часом стали популярні ресівери з жорстким диском (місткість від 20 Gb), які дозволяють записувати супутникові передачі подібно відеомагнітофону, але і стоять вони дорожче.

8. Кабелі. При установці супутникових телевізійних систем краще використовувати якісний кабель, наприклад фірм Cavel - SAT 700/703 (Італія). Це надійні і популярні кабелі - відмінний вибір для будь-якого комплекту супутникового телебачення. Варто помітити, що заощадивши і купивши кабель "подешевле", ви можете сильно постраждати від того, що сигнал дійде до ресівера сильно "затухшим" (недостатньо могутнім), що відіб'ється на якості картинки.9. Карти доступу і програматори. Для проглядання закодованих каналів необхідно мати карту доступу. На території РФ офіційні права на віщання, а отже, і на продаж абонентних карт, має тільки телекомпанія НТВ-плюс. Вся решта телекомпаній, каналів яких можна переглядати в Росії не мають права віщати у нас офіційно, так що єдиний вихід побачити їх - піратські карти. Знайти такі карти не проблема, стоять вони не дорого і бувають двох типів: GoldWafer - підтримує до 15 провайдерів одного кодування (бувають і виключення з правил, наприклад, прошивки, які працюють напряму з конкретним софтвером ресівера, як у Samsung DSR 9500, можна записати близько 30 провайдерів); FunCard - підтримує до 40 провайдерів різних кодувань. Все, що Вам треба буде робити - записувати на карту нові коди (прошивки), коли закінчать дію старі (термін їх дії від 1 тижня).
Щоб робити це самостійно, Вам буде необхідний комп'ютер з виходом в Інтернет і програматор.

10. Недолік. Сила-силенна всіляких каналів відмінної якості - це звичайно добре, але в бочці меду, завжди є… Один ресівер - один телевізор. Встановивши один комплект для прийому супутникового телебачення, Ви не зможете зробити розводку по всьому будинку. Максимум що можна зробити - це дивитися на двох (або більш) телевізорах один і той же канал (подібно відеомагнітофону). Отже, якщо хочете дивитися супутникові канали на двох (або більш) крапках - придбавайте ресівер для кожного телевізора.

11. Підсумок. Отже, підведемо підсумок. Якщо у Вас є вихід на південну сторону, або можливість установки супутникової тарілки на даху, то Ви можете дивитися канали більш ніж з десяти супутників. Кількість каналів буде завісить від розмірів тарілки і вибраного Вами ресівера.

Мой телевизор: LG, PHILIPS, SAMSUNG

Мой ресивер: TT-budget S-1401, Orton 4100C(2шт.), OpenFox AF-6618

Мои спутники: AMOS 2/3, Thor-3 4°W; ASTRA 4A 4.8°E; HOT-BIRD 6/8/9 13°E; ABS 1 /1A /1B 75°E

    XML error in File: https://ntvplus.ru/rss/company

    XML error: at line 0
    {inform_telekarta}

Футбол

Украина. Премьер-лига, 31 тур
15 июля 2020
19:00 Шахтер -:- Колос
Англия. Премьер-лига, 36-й тур
15 июля 2020
20:00 Бернли -:- Вулверхэмптон
20:00 Манчестер Сити -:- Борнмут
20:00 Ньюкасл -:- Тоттенхэм
Италия. Серия А, 33 тур
15 июля 2020
20:30 Сампдория -:- Кальяри
20:30 Болонья -:- Наполи
20:30 Милан -:- Парма
Англия. Премьер-лига, 36-й тур
15 июля 2020
22:15 Арсенал -:- Ливерпуль
Италия. Серия А, 33 тур
15 июля 2020
22:45 Лечче -:- Фиорентина
22:45 Рома -:- Верона
22:45 Сассуоло -:- Ювентус
22:45 Удинезе -:- Лацио

Обновлено: 11:43 15.07.2020

Телепрограмма

СТБ
10:00 - "СуперМама", 9-12 эп.
14:15 - Т/с "Крепостная", 12 с.
14:30 - "Викна-Новости".
14:50 - Т/с "Крепостная", 12-14 с.
Футбол 1
10:20 - Наполи - Милан. Чемпионат Италии.
12:05 - Александрия - Динамо. Чемпионат Украины.
13:45 - Yellow.
13:55 - Гранада - Реал Мадрид. Чемпионат Испании.
ICTV
11:00 - Т/с "Вскрытие покажет", 9 и 10 с.
12:45 - Факты. День.
13:20 - Т/с "Вскрытие покажет", 10 с.
13:30 - Т/с "Вскрытие покажет", 18 и 19 с.
Кинопремьера HD
11:00 - Х/ф "Короли интриги".
13:05 - Х/ф "Джуманджи: Новый уровень".
15:05 - Х/ф "Снегоуборщик".
17:00 - Х/ф "21 мост".
Вся телепрограмма

Мы в Вконтакте

Мы в Facebook

Голосование

Сколько спутников вы принимаете?

1
1-3
3-5
5-7
7-10
10-15

Случайное фото

Sat-integral club

Продление G-share

Вечер добрый!У кого есть линк для проверки G-shara? эти не работают--http://tpoentrance.cc/  ...

Ключи Sat-Integral S-1210 HD Aron

обновились ключи PowerVu Код: [Выделить]Discovery-Networks Thor1°W- 12303-V-27500 & Astra 4.8°E ...

ПО Sat-Integral S-1218-28HD / S-1248-58-68HD / S-1311 HD COMBO v2.99

Цитата: romik от Вчера в 12:11:25linkus, Возможно используют запись. Один канал смотрят, а второй ...

ПО Sat-Integral S-1218-28HD / S-1248-58-68HD / S-1311 HD COMBO v2.99

linkus, Возможно используют запись. Один канал смотрят, а второй на записи. Потому как если даже ...

Sat-Integral SP-1319 HD Combo

Пробовали устанавливать режим глубокого сна? Если сделать перезагрузка из меню ОСД, работа ...

Covid-19 Телеграм бот @uacovid_bot

Небольшой телеграм ...
{**}